top of page

«Інноваційні технології як засіб формування ключових та предметних компетентностей»


20 лютого 2024 року у Кленовецькій гімназії відбулося четверте засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему «Інноваційні технології як засіб формування ключових та предметних компетентностей»

Метою засідання було рішення поглибити власні знання щодо інноваційних технологій як засобу формування ключових і предметних компетенностей. Проблема сьогоднішнього дня – це розвиток творчої особистості. Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей учнів та надання їм можливості їх виявити. Тому актуальним на сьогодні є формування ключових компетентностей школярів шляхом використання інноваційних технологій.

Порядок денний засідання

1. Розвиток творчих здібностей на уроках мистецтва як засіб формування творчої компетентності ( відкритий урок музичного мистецтва у 6 класі)

2. Новітні технології як засіб проведення сучасного уроку історії ( доповідь Меденці О. Д. – вчителя історії та правознавства).

3. Обмін досвідом з проблеми формування загальних та предметних компетентностей на уроках суспільно-гуманітарного циклу.

Засідання проходило в теплій і дружній атмосфері. Найбільш захоплюючим і пізнавальним був урок музичного мистецтва у 6 класі, який проводив вчитель мистецтва Брецко Віталій Миколайович, адже вчителям МО було надзвичайно цікаво бути на такому уроці, дізнатися про музичні твори «скерцо, етюд», почути , як співають учні. На уроці вчителем було використано і відео - презентація, і відеоролики,і робота в зошитах, і тестова робота, та ін.



Продовжили поглиблювати свої знання про інноваційні технології на уроках історії з вчителем Меденці Ольгою Дмитрівною, яка підготувала власну презентацію-доповідь і підвела підсумок, що сучасний урок уже неможливий без інноваційних технологій. І справді, в школу приходять покоління дітей, які живуть в інформаційному суспільстві, у цифровому середовищі, і, щоб скористатися його перевагами, нам, педагогам , необхідно переосмислити самоцінність знань та самодостатність учителя як джерела інформації.

 

Переглянути все


Comments


bottom of page